Fotbal

Přítelkyně Cristiana Ronalda Georgina Rodriguez zatloukla na sociální média po odchodu Portugalska

Na turnaji, který byl plný vzrušujících soutěží a šokujících výsledků, se na probíhajícím mistrovství světa ve fotbale v Rusku odehrál další turnaj v těžké váze. Poté, co Francie po svém napínavém vítězství 4: 3 vyřadila Argentinu pod vedením Lionela Messiho, porazila v 16. kole portugalského mistra Evropy 2016 2: 1 uruguayská forma.

Během několika hodin byli fotbaloví giganti Argentina a Portugalsko z vyhledávaného turnaje. A pokud to fanoušky zklamalo, skutečnost, že Messi a Ronaldo - pravděpodobně dva z největších fotbalistů na planetě - byli také posláni zabalení, pravděpodobně turnaj připravili o to, co mnozí očekávali jako velkou individuální bitvu na největším pódiu.

Cristiano Ronaldo

jak zabránit odření, aby přestal bolet

Zatímco fanoušci oplakávali svůj předčasný odchod z velkého pódia, ostatní chválili své protivníky za odvážné představení. Ale pak se našlo několik lidí, kteří si nějak mysleli, že za odhození Portugalska ze světového poháru je Ronaldo.

No tak @cristiano Milujeme tě ❤️ Super výběrová síla! @ portugalsko # 🇵🇹

Příspěvek sdílený uživatelem Georgina rodriguez (@georginagio) 25. června 2018 v 4:58 PDT

Před střetnutím portugalského 16. kola proti Uruguayi nastoupila Georgina Rodriguez na Instagram a popřála štěstí Ronaldovi a jeho týmu. Po porážce Portugalska dne 30. června však její post dal arzenál mnoha fotbalovým fanouškům, kteří ji používali k tomu, aby na ni uráželi.

Zatímco fanoušci Uruguaye využili příležitosti vrhnout triumf svého národního týmu do tváře vložením vlajky své země a komentářem k jejímu příspěvku, íránští fanoušci - kteří měli zlomené srdce poté, co Portugalsko vyřadilo Írán z mistrovství světa - se také pomstili třením soli na Georginu a její rány.

chybějící letadla nalezená po letech

Miluji tuto zemi. Pojďme do Portugalska 🇵🇹 # ⚽️

Pokud to nestačilo, bylo pár lidí, kteří dokonce vinili její přítomnost na stadionu ze ztráty Portugalska. „Největší chybou bylo navštívit zápasy. Bohužel nemáte štěstí, “četl komentář. Georgina byla viděna povzbuzovat Ronalda a Portugalsko z tribuny na stadionu Fisht v Soči během jejich remízy proti Uruguayi.

Není to poprvé, kdy byla lepší polovina sportovce obviňována z neutěšené show svého partnera na hřišti. Pro mnoho indických kriketových fanoušků Anushka Sharma často sloužila jako prostředek k vyvedení jejich frustrace nad špatným výkonem jejího manžela Virata Kohliho na kriketovém hřišti.