všechnoVodní život fascinuje lidský druh po celé generace. V mírných vodách mohly být tyto ženy zrakem pro chlorované oči.

Zde je seznam nejžhavějších plaveckých sportovkyň brodících se srdcem mužů:

1. Natalie Coughlin

všechno

Uznání obrázku: pairody (dot) com

Tato třicetiletá žena je první americkou olympioničkou, která v nové éře her získala šest medailí, a vůbec první zlatou medailistkou v znaku na 100 m za sebou jdoucí letní olympijské hry. Má 12 medailí na olympijských hrách, nejlepší v remíze a celkově 48 v mezinárodních soutěžích. Absolvent 5’8 Berkley byl po dobu tří let jmenován NCAA Plavec roku. Poté se objevila v Sports Illustrated 2012 Swimsuit Edition.

2. Anastasia Davydova

všechno

Uznání obrázku: leblogsports (dot) fr

Třicetiletý Rus je pětinásobný olympijský vítěz. V mezinárodních soutěžích nevyhrála jen jednou, když si vybojovala stříbro na mistrovství světa 2001. Její soutěžní akce Duet a Team byly jak bezplatné, tak technické v kombo a rutinních kategoriích. Minulé letní hry odešla do důchodu a začala trénovat.

3. a 4. Beatriz a Branca Feres

všechno

seznam hollywoodských romantických filmů z roku 2016

Uznání obrázku: viz (tečka) dub (tečka) com (tečka) br

Tato 25letá identická dvojčata jsou nejlepšími synchronizovanými plavci v Brazílii, když nemají plné ruce práce s modelingem nebo hraním. V soutěži 2008 v Pekingu, kteří soutěžili, to přeskočili a místo toho debutovali v Londýně v roce 2012. Od tří let byli trénováni v gymnastice a plavání.

5. Federica Pellegrini

všechno

Uznání obrázku: yamamay (dot) com

Osamělá italská plavkyně, která dosáhla světového rekordu ve více než jedné události, je tato 24letá žena také první ženou, která překonala 4 minuty na 400 m volný způsob. Trojnásobný olympionik drží světové rekordy na 200 m a 400 m volný způsob. V 16 letech byla nejmladší italskou individuální olympijskou medailistkou a v Aténách získala stříbro na 200 m volný způsob.

6. Stephanie Riceová

všechno

pouze prášek na náhradu bílkovinového jídla

Uznání obrázku: top2best (dot) com

24letý hráč je 3násobný olympijský vítěz, přičemž všichni tři přišli na hrách v roce 2008 a plave směsí, motýlů a volným stylem. Ona také držel světové rekordy v 200m a 400m individuální směs.

7. Amanda Beard

všechno

Uznání: mywallpapersite (dot) com

Dvojnásobný zlatý medailista z 5'8 debutoval v Atlantě na Letních hrách '96, ve věku 14 let získal jedno zlato a dva stříbrné. 31letý Američan získal sedm olympijských medailí a držel světový rekord v prsa, dlouhý běh na 200 m . Se záznamem 21 medailí v mezinárodních soutěžích byla modelována pro FHM, Playboy a Sports Illustrated Swimsuit Edition.

8. Flavia Delaroli

všechno

Uznání obrázku: en (dot) askalll (dot) com

Tento 29letý hráč je dvojnásobný olympionik a je držitelem národního rekordu ve freestylu. Brazilský 5’9 si také zajistil stříbro na mistrovství Panamericanu na 50 m.

9. Zsuzsanna Jakabos

všechno

Uznání obrázku: s (dot) glbimg (dot) com

Maďarská stopa se nyní účastnila tří olympijských her. Směs, volný způsob a motýl jsou oblíbené akce tohoto 23letého hráče, který soutěží v individuálních a týmových událostech.

10. Haley Cope

všechno

recenze náhrady bílkovinového jídla

Uznání obrázku: rantsports (dot) com

Američan 5'10 vystudoval Berkeley, je stříbrným medailistou z Atén '04 a na mistrovství světa získal osm medailí a dokonce držel rekord 50 m znak. Objevila se v Playboyově září 2004. 33letý hráč v současné době provozuje plaveckou akademii v Chicu.

Hlubinní potápěči hledají ve vrakech poklad, pokud je zřejmé, že vždy byl v bazénu. Odrazový můstek pro velkolepé plavkyně na tomto seznamu!